Новости и друштвоПознате личности

Луис Хамилтон је каријера свет наслов

Луис Хамилтон - познати британски тркачки возач у Формули 1. Сада је био у корист тима, "мерцедес", уговор са којом је потписан пилот 2013. године. Луис оженио. Штампа се често појављује гласине о романтичној вези од Левис Хамилтон и Риханна, али сам возач је у више наврата изјавио да је познати певач упознати са већ дуже време, а они су само пријатељи.

Рана каријера

Луис је рођен 1985. године. У доби од 11, почео сам да вози картинг, као и већина возача у Формули 1. Године 2001. учествовао у Зима серије Формуле Ренаулт. Хамилтон возио четири трке и завршио општу 5. место, није добио никакве медаље.

А деби првенства

У 2007. години, у својој првој трци Хамилтон освојио бронзу. Сви су били шокирани британски деби. Али ово је само почетак. На Малезијски Гран При Луис Хамилтон је био други, а онда је освојио сребро у Бахреину, Шпанији и Монаку. Шести и седми фазе формуле 1 пилота је почео да "златни". По први пут на највишем степену, Луис ушао у Канади, а други пут - у Сједињеним Америчким Државама. Следећа Хамилтон освојио је бронзану медаљу у Француској и Великој Британији. Након тога је дошло до неуспех - 9. место на Европском Гранд Прик. После неуспеха Левис Хамилтон могао одмах победи - Гранд Прик у Мађарској пилот донео трећи злато у каријери.

Затим, током три фазе Британац није могао да победи ни једном, само једном завршио на другом месту. У Јапану, Луис Хамилтон је био у стању да победи. 16. Гранд Прик сезоне, који је одржан у Кини, постао спортиста катастрофа. Пилот није био у стању да заврши трку и компликује њихову борбу за титулу. У последњој трци сезоне у једном од углова Хамилтон аутомобила у застоју. Као резултат тога, он је завршио на седмом месту, што му нису дозволили да постане шампион Формуле 1 деби сезони.

Али првенство Британаца не морају дуго да чекају. Он је био у стању у наредној сезони да освоји Формула 1. Након победе у Аустралији, Луис је 5. место у Малезији, он је био на 13. месту у Бахреину. Након тога, он је био у стању да се врати на подијум. 3., 2. и 1. возач је одржан у Шпанији, Турској и Монаку, респективно. Након напуштања током Велике награде у Канади и 10. место на фазама у Француској, Хамилтон је био у стању да победи 4 подијума, од којих су 2 златне, пет наредне трке. Његова последња победа у финалној сезони, Луис добио у Кини. 98 поена дозвољено Британци да освоји генералном пласману.

Други и трећи првенство

Следећих пет сезона са Левис Хамилтон није развио. Он је завршио сезону четврти три пута и пета два пута. Само 5 сезоне Рацер је успео да освоји 13 победа. У 2014., Хамилтон је успео да поврати титулу Формуле 1.

Гранд Прик у Аустралији, Луис није могао да дође до краја, а онда је постигао 4 победе у низу. У шестом фази, која је одржана у Монаку, Хамилтон је био други. У Канади, није био у стању да заврши други пут ове сезоне. Затим, ту је велика награда аустрије, где Луис Хамилтон освојио је сребрну медаљу. Још једна победа је освојио у свом родном Великој Британији, затим од 3 трећа места. У Белгији, британски поново је ван стазе, али тада сам био у стању да освоји 6 корака 384 поена 7. Хамилтон није двоструку првак у Формули 1.

Годину дана касније, он је освојио Формулу 1 по други пут за редом, постигао 10 победа. У два британска сезоне само једном успео да се попне на подијум, ако не и да узме у обзир трку, у којој није заврши. Прошле сезоне, Британац је освојио 10 фазе и завршио као другопласирани на табели. Ове године, Хамилтон је на 2. месту после 4 фазе.

Copyright © 2018 sr.unansea.com. Theme powered by WordPress.