Гаел Монфилс: А Биограпхи, и тениску каријеру

Гаел Себастијан Монфис је рођен 1. септембра 1986. у Француској. Одрастао је у спортској породици, од раног детињства био склон кошарке. То је хоби био веома користан у тениску каријеру: мајсторски спортиста са тениским рекетом.

Његов отац, Руфен је једном преселила у Француску са иностранству одељења Еастерн Цариббеан Гвадалупе. У прошлости, био је професионални фудбалер и увек улио љубав према спорту за свог сина. Пре дечак морао да бира између фудбала и тениса каријере. Монфис Гејл изабрао тенис. Силветх мајка - родом из Мартиника. Породица има двоје деце, млађи брат Гаел има Дерип.

Омиљени хоби је тенисер хода између игре и тренинга. Он воли да хода, слушање музике, његов омиљени стил Р & Б. Љубав према кошарци није избледела са годинама, и играо са задовољством у слободно време Гаел Монфис. Лични живот обично остаје иза кулиса.

занимљивости

Тенис одиграла малу улогу у филму Мартин С. Гаел, наравно, играла улогу предиван тенисера, који је, сам. О улози спортисте сам врло добро снашао, јер није било потребно да се измисли. Гаел Монфис је оно што се најбоље - да игра тенис.

почетак пута

Француски атлетичар почели да долазе каријеру 2002. године, а две године касније постао је лидер међу јуниорима, освојивши три од четири турнира. Следећа Гејл је освојио ИТФ Футурес. Затим му је поворка се захуктава, а почиње на АТП листи догађаја. Захваљујући победи, Гаел Монфис у четвртфиналу, дошло је, нажалост, уступа другој француској професионални тенисер Ришар Гаске. Такође у 2004. години, организатори турнира Мастер Гејл позвани да учествују на турниру, већ постоји спортиста је поражен у 2. колу Аустралиан професионалног тенисера Лејтон Хјуит.

Победа и пораз

Прави пуна сезона Монфис играо у 2005. години Азија-Пацифик турнеје. Аустријски првенство, он ће почети у гренд слем турнирима. Лако је доћи само до 2. рунде. У зиму те године, спортиста победи у АТП Цаленгер. Касније Гејл победи на турниру у Тунису. Ово достигнуће значајно подиже своје место у рангирању. Сада улази прве стотину људи!

На тенисера француски Опен успева да освоји титулу. Ова победа подиже рејтинг плејера је већ на свом четрдесет шестом месту. Касније у јесен Гејл успева да стигне до финала, где је, на жалост, он отвара пут за достојанство је амерички професионални тенисер Енди Роддику, који је трећи играч на свету.

За цео сезона Гаел Монфис постиже невероватне резултате, а расте на листи више од две стотине корака, рангиран тридесету место у Топ 50. Она зарађује скоро пола милиона долара.

низ несрећа

Следеће године за тенис почиње да изгуби прву светску рекет, а швајцарски професионални тенисер Роџер Федерер. Следеће, спортиста креће у истом тону. Монфис није могао ићи даље од првог кола на Отвореном првенству Француске само он успева да стигне до четвртог кола. Затим у конкуренцији у Лондону Гејл долази до четвртфинала, али је морао да се повуче са турнира због здравствених проблема. Цела сезона тенис постаје неуспех, био је у стању да игра само неколико турнира. Резултат године био је губитак од петнаест места у рангирању. До краја 2006. године, спортиста узима четрдесет шесто место.

Није тако лоше

У 2007. години, Гаел Монфис да дође до треће коло на аустријском шампионату. У последњем месецу пролећа иде у финале турнира. На путу до коначног тенисера успела да савлада неколико јаких кандидата. У одлучујућој утакмици Гејл губи. На Отвореном првенству Француске у трећем колу. У наредним месецима ове године наставља да игра Монфис на Вимблдону и доћи до трећег кола. Нажалост, он је морао да пропусти првенство Америке, такође из здравствених разлога, он не учествује на турниру до краја године.

Почетком 2008. године Гаел недостаје Аустралиан Опен првенство, пошто недавна повреда још не дозвољавају спортиста да игра. Његов опоравак је много касни, али у сред пролећног Монфилс ће по први пут ове сезоне да освоји два меча и стигне до трећег кола. У мају, освојила Цхалленгер турнира. У 2008. години, Гаел Монфис постигли највише резултате у гренд слем турнирима. Након низа турнира тенисера бива повређено раме, због онога што он има да пропусти Уимбилдон. То је добро обнавља своје место на АТП листи и узео четрнаести место до краја године.

2009 тенис почиње са пролаза у полуфинале турнира у Дохи. У првенству у Аустралији Гаел одлази у четвртом колу и на овом делу у првенству завршава за њега. Усред зиме Монфис иде до полуфинала у Ротердаму и финалу турнира у Акапулку. Опет, ја сам повређен, био је приморан да пропусти Вимблдон. У јесен први пут у четири године, освојио је титулу на АТП листи. Као резултат тога, тенисер иде горе за један степен на листи, и заузима 13.. У интервјуу у 2009. години, често волео да поменем његово место у рангирању Гаел Монфис. Биографија спортисте садржи много занимљивих детаља о турниру у целини и спорт посебно.

opet Вимблдон

Следеће године почиње за тенисера са Брисбане. Коначно, за више времена да успе да учествује на Вимблдону, долази до трећег кола Гаел. Бити у доброј форми, Монфис је одиграо паметну игру у Паризу, ове године је испало до финала. У 2010. години је спортиста успева да се попне још један корак на ранг листи, и сада заузима 12. место већ.

У првој половини 2011. године, тенисерка пролази у финалу у Мелбурну и губи. У лето учествују у полуфиналу на неколико турнира у Халеу, Хамбургу, затим у финалу у Вашингтону. После турнира у Ници, где Гаел Монфис је изгубио, не игра значајну конкурент игара због проблема колена. У првој половини 2016. године, тачније, 27. јануара, у четвртфиналу Отвореног првенства Аустралије са снажним такмац задовољава Монфис Гејл. Раоницх Милош, канадски тенисер, бивши четврти рекет света, а игра Француз иде даље.

Copyright © 2018 sr.unansea.com. Theme powered by WordPress.